Vítejte v MODERNDREAM DESIGN s.r.o.

Stavbou rodinných domů se zabýváme od roku 2009 pod společnosti Aramova s.r.o, která se nyní specializuje již výhradně na zateplování a rekonstrukce. Od roku 2013 zřizujeme nové webové stránky a začínáme vystupovat pod marketingovou značkou Modern Dream, která se specializuje výhradně na moderní stavby. V roce 2018 sjednocujeme naši podnikatelskou činnost pod společnost MODERNDREAM DESIGN s.r.o. Navrhujeme pro Vás inovativní projekty rodinných domů, které vždy přizpůsobíme Vašim konkrétním přáním a potřebám. Mezi naše největší přednosti bychom zařadili komplexnost, preciznost,  kvalitu a smysl pro detail.

Vize a poslání společnosti

Snažíme se zavést firmu jako největšího dodavatele moderních rodinných domů v České republice. Usilujeme o to, aby si lidé spojovali název Modern dream s profesionály, kteří se specializují výhradně na moderní stavby.

Mezi důležité poslání společnosti MODERNDREAM DESIGN s.r.o. patří důsledné naplňování cílů. Mezi naše nejdůležitější cíle patří spokojení zákazníci.

Představení společnosti

Výkonný tým profesionálů se specializací na moderní rodinné domy je Vám plně k dispozici.

Ing. Vladimír Zákopčan

Ing. Vladimír Zákopčan

Jednatel / Projektový manažer ( autorizace ČKAIT 0014066)

Tel: +420 601 374 959
E-mail: vladimir.zakopcan@moderndream.cz

Dlouholeté zkušenosti v projekci a spolupráce ve zpracování projektových dokumentací na veliké státní i soukromé zakázky a vztah k modernímu bydlení byly nejdůležitějšími faktory k úspěšnému spoluzakládaní projektu MODERNDREAM DESIGN s.r.o. Neustále sleduje nové trendy ve stavebnictví, inovace a design staveb, věnuje se i návrhům Feng shui.
Profesní profil a poskytované služby
V osobním životě aktivně sportuje, rád cestuje, podporuje sport, charitu a je členem ekologického Hnutí Duha.

Ing. arch. M. Grošup

Ing. arch. M. Grošup

Architekt ( autorizace ČKA : 4073)
Ing. arch. P. Uradník

Ing. arch. P. Uradník

Architekt

Ing. arch. M. Babinec

Ing. arch. M. Babinec

Architekt

Ing. J. Lisner

Stavbyvedoucí

Číslo autorizace: 0602428