Vítejte v Modern dream

Stavbou a rekonstrukcí rodinných domů se zabýváme od roku 2009 . Od roku 2013 vystupujeme pod marketingovou značkou Modern Dream, jelikož se specializujeme výhradně na moderní stavby. Navrhujeme pro Vás inovativní projekty rodinných domů, které vždy přizpůsobíme Vašim konkrétním přáním a potřebám. Mezi naše největší přednosti bychom zařadili komplexnost, preciznost,  kvalitu a smysl pro detail.

Vize a poslání společnosti

Snažíme se zavést firmu jako největšího dodavatele moderních rodinných domů v České republice. Usilujeme o to, aby si lidé spojovali název Modern dream s profesionály, kteří se specializují výhradně na moderní stavby.

Mezi důležité poslání společnosti Aramova s.r.o. patří důsledné naplňování cílů. Mezi naše nejdůležitější cíle patří spokojení zákazníci.

Seznamte se s týmem

Výkonný tým profesionálů se specializací na moderní rodinné domy je Vám plně k dispozici.

Ing. Sanasar Chanbekjan

Ing. Sanasar Chanbekjan

Jednatel / vedoucí staveb / spoluzakladatel

Tel: +420 605 429 857
E-mail: sanasar.chanbekjan@moderndream.cz

Více než dvacetileté zkušenosti v praktické i teoretické části pozemního stavitelství jsou vizitkou kvality iniciátora projektu moderních rodinných domů.

Nejvýraznějšími vlastnostmi napomáhající kvalitnímu řízení stavby jsou důslednost, pečlivost a preciznost. V osobním životě aktivně hraje šachy a je milovníkem dobrého jídla.

Ing. Vladimír Zákopčan

Ing. Vladimír Zákopčan

Projektový manažer / spoluzakladatel

Tel: +420 601 374 959
E-mail: vladimir.zakopcan@moderndream.cz

Dlouholeté zkušenosti v projekci a spolupráce ve zpracování projektových dokumentací na veliké státní i soukromé zakázky a vztah k modernímu bydlení byly nejdůležitějšími faktory k úspěšnému spoluzakládaní projektu Modern dream. Neustále sleduje nové trendy ve stavebnictví, inovace a design staveb.
Profesní profil a poskytované služby
V osobním životě aktivně sportuje, rád cestuje, podporuje sport a charitu.

Ing. arch Peter Uradník

Ing. arch Peter Uradník

Architekt
Artur Chanbekjan

Artur Chanbekjan

Interiérový designer
Lukáš Prokop, DiS.

Lukáš Prokop, DiS.

Zahradní projektant