Partnerská realitní kancelář Dream Estate s.r.o.

Představujeme zrod nové realitní kanceláře zaměřené na moderní rezidenční, komerční nemovitosti a pozemky pro rodinné domy a navazujeme tak na naši stavební společnost MODERNDREAM DESIGN s.r.o., která je specializuje výhradně na návrh a výstavbu moderních rodinných domů. Jedná se o českou společnost, není to zahraniční franšíza.

Chceme podporovat rozvoj místních firem, podnikatelů, zaměstnanců a služby, tak aby veškeré prostředky na rozvoj netekli mimo republiku.

Dále je v našem zájmu stejně jako u domů jednat férově, poctivě, plnit závazky včas a neustále zvyšovat kvalitu našich služeb. Novinkou budou videa nejlepších nemovitostí, které budeme zveřejňovat na našem webu.

 

Rovněž chceme napomáhat 10 procenty ze zisku na rozvoj vzdělávání pro podnikání, na nemocniční přístroje, na podporu sportu a podpory mládeže k pohybu a charitě. Každoročně zveřejníme seznam organizací, kterým jsme přispěli k dobré věci. Rádi by jsme ukázali, že jde podnikat slušně, poctivě a budeme rádi, když nám stejně jako v případě stavební firmy pomůžete.

 

Můžete sdílet náš web, oslovit nás na spoluprací a pomoct nám splnit naše vize …

Děkujeme.

Dream Estate s.r.o. a ModernDream Design s.r.o.

www.dreamestate.cz