Prodej stavebního pozemku o velikosti 1324 a 1477 m2

Obec: Kostelec u Křížků

Cena: domluvou

Nabízíme dvě poslední rovinaté stavební parcely s celkovou plochou 2801m² vhodných pro okamžitou realizace menšího developerského projektu:

• Lokalita Kostelec u Křížků;
• Plochy pozemků zvlášť: 1324m² a 1477m²;
• Kategorie pozemku: BV – venkovní pro bydlení;
• Je možné dělat změny původního záměru (RD o 2 BJ, dvojdomky, samostatné domky, údajně by povolili i modernější – např. plochá střecha apod.);
• Stavební povolení pro 2x dvojdomky bylo vydáno v roce 2015;
• Maximální zastavení je 25%;
• Maximální výška objektu je 8m.

Vše je připraveno:
– přípojka elektrické energie ve sdružených pilířích s jističi 25A
– přípojka STL plynu
– vodovodní přípojka zaslepená zátkou na hranici parcely
– kanalizační přípojka ukončená na hranici parcely
– projektová dokumentace s platným stavebním povolením pro výstavbu RD či domu o 2BJ

Pozemky leží na samém okraji Kostelce v nové, moderní a klidné zástavbě v bezprostřední blízkosti obory Březka a okolních luk a polí. Nově vybudovaná komunikace i osvětlení je samozřejmostí stejně jako mateřská a základní škola a základní občanská vybavenost. Na své si přijdou i milovníci sportu – v obci je fotbalové hřiště, tenisový kurt a tenisová hala, zimní kluziště a golfový driving & putting range.

V obci není plánován žádný rozvoj průmyslu a obec tak zůstane jednou z mála oblastí bez nepříznivých ekologických vlivů ve Středočeském regionu blízko Prahy. Zkrátka líbezné místo pro klidný život na prahu velkoměsta vzdáleného 25 minut autem, kde můžete hned teď začít stavět dům svých snů.

Jednoduché a jediné regulativy v podobě maximální výšky stavby 8m a indexu zastavěnosti 25% zajišťují, že budete moci povolit uzdu své fantazii a nebudete se muset při stavbě nikterak omezovat. Například ve sklonu střechy, která může být klidně rovná.

ID zakázky:MDP0812222
Plocha pozemku:1324 a 1477 m²
Voda:ano
Elektřina:ano
Odpadano
Vladimír Zákopčan

Vladimír Zákopčan

+420 601 374 959