Ing. Tomáš Hummel

Hypoteční expert

Tel: +420 777 737 857
tomas.hummel@moderndream.cz

Ve snadnější  cestě k Vašemu Modern Dream Vám může výrazně napomoci Ing. Tomáš Hummel. Působí více jak 15 let v oboru finančního a investičního poradenství a rozhodně Vám nebude slibovat jen nejnižší úrok, nejlepší podmínky, nejrychlejší vyřízení či přednostní schválení…

“Po více než 15 letech v oboru se ke mně klienti stále vracejí. Toho si velmi vážím. Svou práci se vždy snažím dělat lépe než ostatní.”

Proč využít mých služeb?

–          Nerad bych s Vámi řešil „jen“ úvěr na nový dům. To by bylo z mé strany nezodpovědné. Zohledníme společně celkovou situaci.

–          Mou prioritou je Vaše spokojenost a hlavně bezpečí (nový úvěr nesmí ohrozit Váš současný životní standard a musí předcházet neočekávaným životním událostem…)

–          Jsem objektivní – nejsem vázám žádným finančním ústavem, a tak Vám vyhledám skutečně nejvýhodnější podmínky dostupné na trhu

–          Disponuji zázemím velké stabilní společnosti Partners (každá 10 sjednaná hypotéka v ČR je zprostředkována námi)

–          Jako poděkování za oboustranně výhodnou spolupráci ode mne získáte první rok pojištění Vaší nové nemovitosti zdarma

Rozhodně Vás nechci strašit, ale věděli jste, že jednou odmítnutá žádost v jedné bance může výrazně zkomplikovat projednávání žádosti v bance jiné? A podobných rizik existuje podstatně více. Proto je dobré jim předcházet. Já vím jak.

Analýza Vaší současné finanční situace i veškeré následné konzultace jsou zcela zdarma. Dovoluji si tvrdit, že pokud úvěr neprojde naším „sítem“,  nemá šanci projít kdekoliv jinde.