unnamed

Náš partner v oblasti propagace a marketingu. Portál České stavby je jeden z největších svého druhu v České republice. Přináší informační server o stavbě, bydlení, zahradě a hobby. Aktuální články, informace, inspirace, rady, návody a postupy ve stavebnictví a interiéru.

www.ceskestavby.cz

unnamed

HANÁK, to už dávno nejsou jen kuchyně! Náš nábytek je součástí mnoha domovů. Pomáhá vytvářet jejich atmosféru, styl a funkci. Vyrobíme jakýkoliv kus nábytku, i ten atypický na míru. Mluvíme o takzvaném HANÁK INTERIOR CONCEPTu. Ať už řešíte kuchyni, interiérové dveře, nábytek do obýváku či ložnice anebo si chcete pořídit otevřenou šatnu. Stejně tak od nás můžete mít nábytek do pracovny, dětského pokoje nebo třeba koupelny. Cokoliv si budete přát. Pro naše klienty přinášíme exkluzivní slevu 15% ve formě poukazu na veškerý nábytek od Hanáku.

www.hanak-nabytek.cz

unnamed

Společnost je výhradním dovozcem, v Itálii velmi oblíbeného a známého výrobce FOPPAPEDRETTI, který svoji výrobu soustředí mimo jiné také na funkční nábytek pro domácnosti. Mezi další, námi nabízené světové výrobce dětského italského nábytku patří BABY EXPERT, BABY ITALIA, MIBB.

Jako jediní v ČR nabízí italské kuchyně zn. VENETA CUCINE, sedací soupravy výrobce PIBIEMME a židle ZILIO&ALDO, CHAIRS & MORE.

www.monadmobilia.cz

unnamed

ETM Bohemia je soukromá společnost specializující se na elektromontážní a elektroinstalační práce. ETM Bohemia společnost nabízí svým klientům komplexní služby v oblasti el. instalací

www.etmbohemia.cz

unnamed

Jan Svoboda je mladý a talentovaný fotograf, který pracuje v oboru již více než osm let. Náplní spolupráce je profesionální zachycení realizovaných staveb a rekonstrukcí prostřednictvím fotografií či videoprohlídky.     www.jansvoboda.com

unnamed

Náš partner v oboru zahradní architekt a realizace zahrad je mladý a dynamicky se rozvíjející tým odborníků. Jejich snahou je vždy nalézt vhodné a zároveň únosné řešení pro zákazníky. Našim společným cílem je nabídnout zákazníkům moderní zahrady k realizaci zvoleného domu.

www.zahradyinak.cz