unnamed

Náš partner v oblasti propagace a marketingu. Portál České stavby je jeden z největších svého druhu v České republice. Přináší informační server o stavbě, bydlení, zahradě a hobby. Aktuální články, informace, inspirace, rady, návody a postupy ve stavebnictví a interiéru.

www.ceskestavby.cz

 

unnamed

Spolupracujeme se společností Be-Tong spol. s r.o. , kteří vytváří betonové skořepinové tvárnice a stropnice z dolomitického vápence, stavební materiál, stropy a stropní systémy, Garpet, Rector, Sukiennik, stavební systém, zdící tvárnice, nosné zdivo, tvarovky, ploty, polystyrenové strop.

www.be-tong.cz

 

unnamed

Naším partnerem v oblasti výroby moderních kuchyňských linek je společnosti BEKYAN GROUP s.r.o.. Prvotřídní materiály a vysoká úroveň technické preciznosti jsou stavebními kameny našeho úspěchu od prvního den. Proto klademe náročné požadavky na kvalitu u všech interních pracovních procesů, od objednávky až po konečnou montáž. Vždy se zaměřujeme na uspokojování přání a potřeb náročných zákazníků. Dáváme jim přesně to, co očekávají a požadují od kuchyně. Toto je důvod proč kuchyě značky BEKYAN jsou vždy perfektně připraveny na jakoukoli výzvu.

www.bekyan.com

 

Náš partner v oblasti 3D grafiky a tvorby vizualizací – ve světě 3D se pohybujeme již osmým rokem a během tohoto období se nám podařilo navázat spolupráci jak s významnými světovými značkami, tak i s menšími společnostmi.

www.aramova.cz

 

 

unnamed

HANÁK, to už dávno nejsou jen kuchyně! Náš nábytek je součástí mnoha domovů. Pomáhá vytvářet jejich atmosféru, styl a funkci. Vyrobíme jakýkoliv kus nábytku, i ten atypický na míru. Mluvíme o takzvaném HANÁK INTERIOR CONCEPTu. Ať už řešíte kuchyni, interiérové dveře, nábytek do obýváku či ložnice anebo si chcete pořídit otevřenou šatnu. Stejně tak od nás můžete mít nábytek do pracovny, dětského pokoje nebo třeba koupelny. Cokoliv si budete přát. Pro naše klienty přinášíme exkluzivní slevu 15% ve formě poukazu na veškerý nábytek od Hanáku.

www.hanak-nabytek.cz

unnamed

Společnost je výhradním dovozcem, v Itálii velmi oblíbeného a známého výrobce FOPPAPEDRETTI, který svoji výrobu soustředí mimo jiné také na funkční nábytek pro domácnosti. Mezi další, námi nabízené světové výrobce dětského italského nábytku patří BABY EXPERT, BABY ITALIA, MIBB.

Jako jediní v ČR nabízí italské kuchyně zn. VENETA CUCINE, sedací soupravy výrobce PIBIEMME a židle ZILIO&ALDO, CHAIRS & MORE.

www.monadmobilia.cz

unnamed

ETM Bohemia je soukromá společnost specializující se na elektromontážní a elektroinstalační práce. ETM Bohemia společnost nabízí svým klientům komplexní služby v oblasti el. instalací

www.etmbohemia.cz

unnamed

Jan Svoboda je mladý a talentovaný fotograf, který pracuje v oboru již více než osm let. Náplní spolupráce je profesionální zachycení realizovaných staveb a rekonstrukcí prostřednictvím fotografií či videoprohlídky.     www.jansvoboda.com

unnamed

 

Náš partner v oboru zahradní architekt a realizace zahrad je mladý a dynamicky se rozvíjející tým odborníků. Jejich snahou je vždy nalézt vhodné a zároveň únosné řešení pro zákazníky. Našim společným cílem je nabídnout zákazníkům moderní zahrady k realizaci zvoleného domu.