unnamed

Naši partneři zejména ve výplních otvorů. Vyrábějí a prodávají plastová a hliníková okna, dřevěná eurookna, dveře, stěny a zimní zahrady. Provádějí zateplení budov, zednické zapravení. Nabízejí parapety, žaluzie, rolety a další stínící techniku.
www.pksokna.cz

 

unnamed

Partneři ve stavebninách nabízí kompletní sortiment stavebnin. Vše skladem a za výhodné ceny. Stavební materiály. Maloobchodní prodej. Velkoobchodní prodej. Zapůjčení vozíku. 5 kamenných poboček v ČR.
www.aastavebniny.cz

 

unnamed

Naše partnerská společnost, která nabízí plastová okna, dřevěná okna a hliníková okna. Mají tři vzorkovny v ČR. Nabízí širokou nabídku nových pasivních profilů za perfektní ceny.
www.artokna.cz

 

unnamed

Naším hlavním partnerem pro prefabrikované prvky na domě je společnost Goldbeck. Vyrábějí a montují železobetonové prefabrikáty, schodiště, balkóny a stropy z předpjatých panelů pod obchodní značkou Stropsystem Goldbeck.
www.goldbeck.cz

 

unnamed

Naším partnerem pro koupelny jsou největšími výrobci koupelnového vybavení v České republice Ravak. Zaměřují se na moderní koupelny promyšlené do posledního detailu v ucelené nabídce komplexních řešení. Svým zákazníkům dodávají vany, sprchové kouty a dveře, vany s hydromasážními systémy, umyvadla, sanitární keramiku (wc, bidety a keramická umyvadla), koupelnový nábytek, vodovodní baterie a doplňky.
www.ravak.cz

 

unnamed

Naším partnerem jsou okna a vchodové dveře VEKRA. Značka VEKRA je se svými čtyřmi výrobními závody v ČR největším tuzemským výrobcem oken a dveří.
VEKRA zajistí poradenství, přípravu projektu, výrobu a odbornou montáž nových oken a dveří do jakékoliv stavby. Vysoká kvalita produktů a profesionální služby jsou jistotou, že okna a dveře VEKRA budou dlouho a spolehlivě sloužit, ušetří náklady na vytápění a zajistí vysoký komfort užívání.
www.vekra.cz

 

unnamed

Firma SIKO KOUPELNY & KUCHYNĚ je v současnosti největší specializovanou sítí prodejen vybavení pro koupelny a kuchyně a nově nabízí také dveře. Působí ve více než 40 prodejnách po celé ČR.

www.siko.cz

 

unnamed

Náš hlavní partner v oblasti dodávky stavebních materiálů a půjčovny stavebních strojů. Nabídka Stavebnin DEK se skládá pouze z kvalitních stavebních materiálů, které byly před zařazením do prodeje prověřeny a schváleny specialisty a techniky Atelieru DEK.

www.dek.cz

 

unnamed

Přední český výrobce kuchyní, luxusních interiérových dveří, vestavěných skříní a šaten, obývacích stěn, ložnicového nábytku, stolů i zakázkového nábytku.

www.hanak-nabytek.cz

 

unnamed

Náš partner v oblasti propagace a marketingu. Portál České stavby je jeden z největších svého druhu v České republice. Přináší informační server o stavbě, bydlení, zahradě a hobby. Aktuální články, informace, inspirace, rady, návody a postupy ve stavebnictví a interiéru.

www.ceskestavby.cz

 

unnamed

Náš partner v oblasti vyřizování dotací pro pasivní domy. Jedná se o profesionální konzultantskou společnost v oblasti energetiky, životního prostředí a managementu.

www.ecoten.cz

 

unnamed

Společnost PMR elektro s.r.o. se projektování elektro rozvodů a elektro revizím aktivně věnuje již od roku 1989. Jsou našimi partnery ve tvorbě elektro projektů v oboru silnoproudé elektroinstalace části NN a VN a slaboproudých systémů.

www.pmr.cz

 

unnamed

Z původně malé regionální firmy se tato společnost vypracovala na předního výrobce na českém trhu. Společnost disponuje showroomy s odborně vyškoleným personálem v Přerově, Brně, Praze a Bratislavě. Dále nabízí možnost poradenství prostřednictvím svých obchodně technických poradců, kteří působí jak v Česku, tak na Slovensku.
V portfoliu společnosti naleznete široký sortiment stavebních prvků, jako jsou stavební pouzdra pro posuvné dveře, skryté zárubně, posuvné systémy, Grafosklo a skleněné stěny, stahovací schody, nerezové zábradlí a schodiště.

www.japcz.cz

 

unnamed

Sto s.r.o. patří mezi přední celosvětové specialisty a dodavatele fasádních zateplovacích systémů. Na českém trhu působí Sto od roku 2002. Za tu dobu díky kvalitním produktům a nabízeným službám udělala dobré jméno mezi realizačními firmami, architekty a projektanty, pro které je spolehlivým partnerem při realizaci staveb či jejich úpravách a rekonstrukcích.

www.sto.cz

 

unnamed

Spolupracujeme se společností Be-Tong spol. s r.o. , kteří vytváří betonové skořepinové tvárnice a stropnice z dolomitického vápence, stavební materiál, stropy a stropní systémy, Garpet, Rector, Sukiennik, stavební systém, zdící tvárnice, nosné zdivo, tvarovky, ploty, polystyrenové strop.

www.be-tong.cz

 

unnamed

Náš partner v oblasti realit Dream Estate s.r.o., je to renomovaná realitní kancelář, která poskytuje kompletní servis při prodeji, nákupu a pronájmu nadstandardních rezidenčních a komerčních realit v atraktivních lokalitách Prahy a Brna.Pracuji výhradně s kvalitními nemovitostmi, rychle, profesionálně, s důrazem na detail. Neustálá inovace všech obchodních aktivit drží Dream Estate vždy o krok před ostatními.

www.dreamestate.cz

 

 

Náš partner v oblasti 3D grafiky a tvorby vizualizací je společnost Aramova s.r.o. – ve světě 3D se pohybujeme již osmým rokem a během tohoto období se nám podařilo navázat spolupráci jak s významnými světovými značkami, tak i s menšími společnostmi.

www.aramova.cz

 

unnamed

ETM Bohemia je soukromá společnost specializující se na elektromontážní a elektroinstalační práce. ETM Bohemia společnost nabízí svým klientům komplexní služby v oblasti el. instalací

www.etmbohemia.cz

unnamed

Jan Svoboda je mladý a talentovaný fotograf, který pracuje v oboru již více než osm let. Náplní spolupráce je profesionální zachycení realizovaných staveb a rekonstrukcí prostřednictvím fotografií či videoprohlídky.

www.jansvoboda.com

unnamed

 

Náš partner v oboru zahradní architekt a realizace zahrad je mladý a dynamicky se rozvíjející tým odborníků. Jejich snahou je vždy nalézt vhodné a zároveň únosné řešení pro zákazníky. Našim společným cílem je nabídnout zákazníkům moderní zahrady k realizaci zvoleného domu.

www.zahradyinak.cz