unnamed

Náš partner v oblasti propagace a marketingu. Portál České stavby je jeden z největších svého druhu v České republice. Přináší informační server o stavbě, bydlení, zahradě a hobby. Aktuální články, informace, inspirace, rady, návody a postupy ve stavebnictví a interiéru.

www.ceskestavby.cz

 

unnamed

Sto s.r.o. patří mezi přední celosvětové specialisty a dodavatele fasádních zateplovacích systémů. Na českém trhu působí Sto od roku 2002. Za tu dobu díky kvalitním produktům a nabízeným službám udělala dobré jméno mezi realizačními firmami, architekty a projektanty, pro které je spolehlivým partnerem při realizaci staveb či jejich úpravách a rekonstrukcích.

www.sto.cz

 

unnamed

Spolupracujeme se společností Be-Tong spol. s r.o. , kteří vytváří betonové skořepinové tvárnice a stropnice z dolomitického vápence, stavební materiál, stropy a stropní systémy, Garpet, Rector, Sukiennik, stavební systém, zdící tvárnice, nosné zdivo, tvarovky, ploty, polystyrenové strop.

www.be-tong.cz

 

unnamed

Náš partner v oblasti realit Dream Estate s.r.o., je to renomovaná realitní kancelář, která poskytuje kompletní servis při prodeji, nákupu a pronájmu nadstandardních rezidenčních a komerčních realit v atraktivních lokalitách Prahy a Brna.Pracuji výhradně s kvalitními nemovitostmi, rychle, profesionálně, s důrazem na detail. Neustálá inovace všech obchodních aktivit drží Dream Estate vždy o krok před ostatními.

www.dreamestate.cz

 

unnamed

Naším partnerem v oblasti výroby moderních kuchyňských linek je společnosti BEKYAN GROUP s.r.o.. Prvotřídní materiály a vysoká úroveň technické preciznosti jsou stavebními kameny našeho úspěchu od prvního den. Proto klademe náročné požadavky na kvalitu u všech interních pracovních procesů, od objednávky až po konečnou montáž. Vždy se zaměřujeme na uspokojování přání a potřeb náročných zákazníků. Dáváme jim přesně to, co očekávají a požadují od kuchyně. Toto je důvod proč kuchyně značky BEKYAN jsou vždy perfektně připraveny na jakoukoli výzvu.

www.bekyan.com

 

Náš partner v oblasti 3D grafiky a tvorby vizualizací je společnost Aramova s.r.o. – ve světě 3D se pohybujeme již osmým rokem a během tohoto období se nám podařilo navázat spolupráci jak s významnými světovými značkami, tak i s menšími společnostmi.

www.aramova.cz

 

unnamed

ETM Bohemia je soukromá společnost specializující se na elektromontážní a elektroinstalační práce. ETM Bohemia společnost nabízí svým klientům komplexní služby v oblasti el. instalací

www.etmbohemia.cz

unnamed

Jan Svoboda je mladý a talentovaný fotograf, který pracuje v oboru již více než osm let. Náplní spolupráce je profesionální zachycení realizovaných staveb a rekonstrukcí prostřednictvím fotografií či videoprohlídky.

www.jansvoboda.com

unnamed

 

Náš partner v oboru zahradní architekt a realizace zahrad je mladý a dynamicky se rozvíjející tým odborníků. Jejich snahou je vždy nalézt vhodné a zároveň únosné řešení pro zákazníky. Našim společným cílem je nabídnout zákazníkům moderní zahrady k realizaci zvoleného domu.

www.zahradyinak.cz